WspółpracaDołącz do unikatowego modelu sieci placówek weterynaryjnych łączącego zalety funkcjonowania w organizacji z zachowaniem lokalnego charakteru dostosowanego do potrzeb lojalnej społeczności i oczekiwań pacjentów.

 
 

Wsparcie organizacyjne

Zapewniamy wsparcie organizacyjne i biznesowe w prowadzeniu praktyk weterynaryjnych,  dzięki czemu prowadzenie Twojej praktyki jest bezpieczne oraz odciążone od dodatkowych obowiązków administracyjnych związanych z zarządzaniem placówką weterynaryjną.
 Technologia i cyfryzacja

Dzięki zapleczu inwestycyjnemu oraz wyspecjalizowanym zespołom, zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań́ cyfrowych oraz standardów obsługi Klienta gwarantujących komfort, poczucie bezpieczeństwa i spełnienie oczekiwań w całym procesie leczenia.
 


 

Ekosystem kompetencji

Skupiamy doświadczony personel medyczny i niemedyczny, który tworzy ekosystem wzajemnej wymiany swoich doświadczeń, gwarantując możliwość stałego zwiększania umiejętności i kompetencji. Dzięki  ścisłej współpracy zapewniamy wsparcie wszystkim praktykom weterynaryjnym Grupy EDINA w ich codziennym funkcjonowaniu.

 
 

Dostępność i kompleksowość 

Działając na terenie całej Polski gwarantujemy pacjentowi możliwość leczenia w znanym i przyjaznym środowisku niezależnie, gdzie się znajduje. Każda placówka stanowi część integralnej i kompleksowej sieci usług oferowanych pacjentom EDINA.
 Najczęściej zadawane pytania

 

Aby skontaktować się z EDINA w sprawie nawiązania współpracy, wypełnij formularz kontaktu na stronie internetowej i poproś o więcej informacji lub zadzwoń pod numer telefonu +48 608-305-238.

Od 60 do 90 dni po podpisaniu listu intencyjnego i klauzuli poufności.

EDINA poszukuje praktyk weterynaryjnych generujących ponad 800 tyś. PLN rocznych obrotów i zatrudniających powyżej 3 lekarzy weterynarii.

Tak. Nawiązujemy współpracę z podmiotami świadczącymi usługi w trybie emergency 24/7 i usługi specjalistyczne.

Tak. Zależy nam, aby Właściciele podmiotów kontynuowali pracę w dotychczasowej placówce. Gwarantujemy stałe zatrudnienie przy nawiązaniu współpracy.

Tak. Naszym zamierzeniem jest zatrzymanie wszystkich obecnych pracowników.

Zapraszamy do współpracy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz personel skontaktuje się z Tobą wkrótce.